Vlucht EI783

Vlucht EI783 uitgevoerd door Aer Lingus is geland
De geschatte vluchtduur van Gran Canaria (Gran Canaria Airport) naar Dublin (Dublin Airport) is 3 uur en 29 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Gran Canaria naar Dublin is hemelsbreed 2931 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Aer Lingus. Op Dublin Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht EI783. Naast vlucht EI783 vliegen er nog meer vluchten van Gran Canaria naar Dublin. Dit zijn vlucht EI781, EY7988, FR7110, FR7127 en FR95.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 872 kilogram per persoon. Dit is 9.69 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht