Vlucht FR9038

Vlucht FR9038 uitgevoerd door Ryanair is gepland

Vertrekt van Memmingen
Duitsland - Allgaeu Airport, Memmingen

Vertrekt: 08:40

Aankomst op Rome
Italiƫ - Leonardo da Vinci-Fiumicino Airport

Aankomst: 10:10


De geschatte vluchtduur van Memmingen (Allgaeu Airport, Memmingen) naar Rome (Leonardo da Vinci-Fiumicino Airport) is 50 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Memmingen naar Rome is hemelsbreed 706 kilometer.

De vlucht wordt uitgevoerd door Ryanair. Op Leonardo da Vinci-Fiumicino Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht FR9038. Naast vlucht FR9038 vliegen er nog meer vluchten van Memmingen naar Rome. Dit zijn vlucht FR9026, W46060 en W48514.

De vluchtinformatie van FR9038 is met de grootste zorg en nauwkeurigheid samengesteld. Desondanks kunnen er geen garanties gegeven worden met betrekking tot de volledigheid en juistheid van de informatie.
To top