Vlucht VA5583

Vlucht VA5583 uitgevoerd door Virgin Australia is gepland
VA5583 is een codeshared vlucht met SQ365 uitgevoerd door Singapore Airlines. Dit houdt in dat beide vluchtnummers dezelfde vlucht vertegenwoordigen.De geschatte vluchtduur van Rome (Leonardo da Vinci-Fiumicino Airport) naar Singapore (Singapore Changi Airport) is 12 uur en 57 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Rome naar Singapore is hemelsbreed 10051 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Virgin Australia. De terminal waar vlucht VA5583 van vertrekt is 3. Op Singapore Changi Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht VA5583. Naast vlucht VA5583 vliegen er nog meer vluchten van Rome naar Singapore. Dit zijn onder andere vlucht A31218, MH5819, NZ3365, OU5816, PR3837, SQ365, SQ367 en SQ9365.
Vliegschaamte?
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 2991 kilogram per persoon. Dit is 33.24 procent van de gemiddelde CO2 uitstoot per persoon in Nederland. Wil je de uitstoot compenseren? Dit kan bijvoorbeeld via Trees for All. Het reduceren van de uitstoot kan door te kiezen voor een kortere vliegreis of een ander vervoersmiddel zoals de auto of trein.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht