Vlucht FR7139

Vlucht FR7139 uitgevoerd door Ryanair is geland
Vlucht FR7139 heeft 6 minuten vertraging.
De geschatte vluchtduur van Dublin (Dublin Airport) naar Vilnius (Vilnius International Airport) is 2 uur en 26 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Dublin naar Vilnius is hemelsbreed 2047 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Ryanair. De terminal waar vlucht FR7139 van vertrekt is 1. De gate is 111. Naast vlucht FR7139 vliegen er nog meer vluchten van Dublin naar Vilnius. Dit zijn vlucht BT976, FR2781, FR7148 en RR7139.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 609 kilogram per persoon. Dit is 6.77 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht