Vlucht FR218

Vlucht FR218 uitgevoerd door Ryanair is geland
Vlucht FR218 heeft 50 minuten vertraging.
De geschatte vluchtduur van Alicante (Alicante-Elche Airport) naar Bergamo (Il Caravaggio International Airport) is 1 uur en 24 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Alicante naar Bergamo is hemelsbreed 1179 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Ryanair. Op Il Caravaggio International Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht FR218. Naast vlucht FR218 vliegen er nog meer vluchten van Alicante naar Bergamo. Dit zijn vlucht FR3506, FR3507, FR7436 en FR9064.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 351 kilogram per persoon. Dit is 3.9 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht