Vlucht OS432

Vlucht OS432 uitgevoerd door Austrian is onderweg
De vlucht heeft inmiddels 9% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 2 uur en 8 minuten arriveert op de luchthaven in Wenen. Dit is inclusief mogelijke vertraging.
De geschatte vluchtduur van Palma De Mallorca (Palma de Mallorca Airport) naar Wenen (Vienna International Airport) is 2 uur en 44 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Palma De Mallorca naar Wenen is hemelsbreed 1458 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Austrian. De terminal waar vlucht OS432 aankomt uit Wenen is 3. De gate is F11. Naast vlucht OS432 vliegen er nog meer vluchten van Palma De Mallorca naar Wenen. Dit zijn onder andere vlucht DE1171, FR105, FR1709, FR1939, FR489, FR501, FR503 en FR9005.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 434 kilogram per persoon. Dit is 4.82 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht