Vlucht NT3201

Vlucht NT3201 uitgevoerd door Binter Canarias is onderweg

Vertrokken van Gran Canaria
Spanje - Gran Canaria Airport

Vertrokken: 15:08 14:00

Aankomst op Sta Cruz de la Palma
Spanje - La Palma Airport

Aankomst: 14:50

De vlucht heeft inmiddels 86% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 7 minuten arriveert op de luchthaven in Sta Cruz de la Palma. Dit is inclusief mogelijke vertraging.


NT3201 is een codeshared vlucht met ZN3201 uitgevoerd door Zambia Airways. Dit houdt in dat beide vluchtnummers dezelfde vlucht vertegenwoordigen.

De geschatte vluchtduur van Gran Canaria (Gran Canaria Airport) naar Sta Cruz de la Palma (La Palma Airport) is 47 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Gran Canaria naar Sta Cruz de la Palma is hemelsbreed 245 kilometer.

De vlucht wordt uitgevoerd door Binter Canarias. Naast vlucht NT3201 vliegen er nog meer vluchten van Gran Canaria naar Sta Cruz de la Palma. Dit zijn onder andere vlucht 4Y304, DE1416, DE1446, IB144, IB7369, IB7410, IB91 en LH4444.

De vluchtinformatie van NT3201 is met de grootste zorg en nauwkeurigheid samengesteld. Desondanks kunnen er geen garanties gegeven worden met betrekking tot de volledigheid en juistheid van de informatie.
To top