Vlucht B61915

Vlucht B61915 uitgevoerd door Jetblue Airways is onderweg
Vertrokken van New York
Verenigde Staten - John F. Kennedy International Airport
Vertrokken: 10:06 06:30
De vlucht heeft inmiddels 56% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 2 uur en 27 minuten arriveert op de luchthaven in Georgetown. Dit is inclusief mogelijke vertraging.
Vlucht B61915 heeft 3 uur en 36 minuten vertraging.
De geschatte vluchtduur van New York (John F. Kennedy International Airport) naar Georgetown (Cheddi Jagan International Airport) is 5 uur en 52 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van New York naar Georgetown is hemelsbreed 4098 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Jetblue Airways. De terminal waar vlucht B61915 van vertrekt is 5. Op Cheddi Jagan International Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht B61915. Naast vlucht B61915 vliegen er nog meer vluchten van New York naar Georgetown. Dit zijn onder andere vlucht AA2557, B61965, B64452, BW3527, BW527, BW557, QR4159 en QR7897.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 1220 kilogram per persoon. Dit is 13.55 procent van de gemiddelde CO2 uitstoot per persoon in Nederland. Wil je de uitstoot compenseren? Dit kan bijvoorbeeld via Trees for All. Het reduceren van de uitstoot kan door te kiezen voor een kortere vliegreis of een ander vervoersmiddel zoals de auto of trein.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht