Vlucht FI6019

Vlucht FI6019 uitgevoerd door Icelandair is onderweg
Vertrokken van Dubai
Verenigde Arabische Emiraten - Dubai International Airport
Vertrokken: 07:14 07:20
De vlucht heeft inmiddels 32% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 5 uur en 25 minuten arriveert op de luchthaven in Dublin. Dit is inclusief mogelijke vertraging.
FI6019 is een codeshared vlucht met EK161 uitgevoerd door Emirates. Dit houdt in dat beide vluchtnummers dezelfde vlucht vertegenwoordigen.De geschatte vluchtduur van Dubai (Dubai International Airport) naar Dublin (Dublin Airport) is 7 uur en 2 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Dubai naar Dublin is hemelsbreed 5918 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Icelandair. De terminal waar vlucht FI6019 van vertrekt is 3. De gate is A5. De terminal waar vlucht FI6019 aankomt uit Dublin is 2. Naast vlucht FI6019 vliegen er nog meer vluchten van Dubai naar Dublin. Dit zijn vlucht EK161, EK163, QF8161 en QF8163.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 1761 kilogram per persoon. Dit is 19.57 procent van de gemiddelde CO2 uitstoot per persoon in Nederland. Wil je de uitstoot compenseren? Dit kan bijvoorbeeld via Trees for All. Het reduceren van de uitstoot kan door te kiezen voor een kortere vliegreis of een ander vervoersmiddel zoals de auto of trein.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht