Vlucht KL955

Vlucht KL955 uitgevoerd door KLM Royal Dutch Airlines is gepland

Vertrekt van Amsterdam
Nederland - Amsterdam Airport Schiphol

Vertrekt: 14:45

Aankomst op Newcastle
Verenigd Koninkrijk - Newcastle International Airport

Aankomst: 15:10


KL955 is een codeshared vlucht met WA955 uitgevoerd door KLM Cityhopper. Dit houdt in dat beide vluchtnummers dezelfde vlucht vertegenwoordigen.

De geschatte vluchtduur van Amsterdam (Amsterdam Airport Schiphol) naar Newcastle (Newcastle International Airport) is 37 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Amsterdam naar Newcastle is hemelsbreed 522 kilometer.

De vlucht wordt uitgevoerd door KLM. De terminal waar vlucht KL955 van vertrekt is 2. De gate is D6. Op Newcastle International Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht KL955. Naast vlucht KL955 vliegen er nog meer vluchten van Amsterdam naar Newcastle. Dit zijn onder andere vlucht CZ1362, CZ7679, CZ7680, CZ7733, DL9254, DL9319, DL9322 en DL9689.

De vluchtinformatie van KL955 is met de grootste zorg en nauwkeurigheid samengesteld. Desondanks kunnen er geen garanties gegeven worden met betrekking tot de volledigheid en juistheid van de informatie.
To top