Vlucht RY6648

Vlucht RY6648 uitgevoerd door Jiangxi Air is gepland
De geschatte vluchtduur van Xuzhou (Xuzhou Guanyin Airport) naar Nanchang (Nanchang Changbei International Airport) is 42 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Xuzhou naar Nanchang is hemelsbreed 598 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Jiangxi Air. De terminal waar vlucht RY6648 van vertrekt is T2. De terminal waar vlucht RY6648 aankomt uit Nanchang is T2. Naast vlucht RY6648 vliegen er nog meer vluchten van Xuzhou naar Nanchang. Dit zijn vlucht RY6612 en RY6614.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 178 kilogram per persoon. Dit is 1.98 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht