Vlucht 5J509

Vlucht 5J509 uitgevoerd door cebu pacific is gepland
De geschatte vluchtduur van Tuguegarao City (Tuguegarao Airport) naar Manila (Ninoy Aquino International Airport) is 55 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Tuguegarao City naar Manila is hemelsbreed 357 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Cebu Pacific. Op Ninoy Aquino International Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht 5J509. De terminal waar vlucht 5J509 aankomt uit Manila is 3. Naast vlucht 5J509 vliegen er nog meer vluchten van Tuguegarao City naar Manila. Dit zijn vlucht 2P2015, 5J1503, 5J505, 5J507 en PR2015.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 106 kilogram per persoon. Dit is 1.18 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht