Vlucht GX8828

Vlucht GX8828 uitgevoerd door GX Airlines is onderweg
De vlucht heeft inmiddels 64% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 1 uur en 8 minuten arriveert op de luchthaven in Nanning (Jiangnan). Dit is inclusief mogelijke vertraging.
Vlucht GX8828 heeft 1 uur vertraging.
De geschatte vluchtduur van Jinan (Jinan Yaoqiang International Airport) naar Nanning (Jiangnan) (Nanning Airport) is 2 uur en 9 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Jinan naar Nanning (Jiangnan) is hemelsbreed 1807 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door GX Airlines. Op Nanning Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht GX8828. De terminal waar vlucht GX8828 aankomt uit Nanning (Jiangnan) is T2. Naast vlucht GX8828 vliegen er nog meer vluchten van Jinan naar Nanning (Jiangnan). Dit zijn onder andere vlucht 3U3559, 3U3612, CA4635, CA4851, CA4933, CA4982, CA4986 en CA8083.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 538 kilogram per persoon. Dit is 5.97 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht