Vlucht LH8920

Vlucht LH8920 uitgevoerd door Lufthansa is onderweg
Vertrokken van San Francisco
Verenigde Staten - San Francisco International Airport
Vertrokken: 00:54 23:20
De vlucht heeft inmiddels 15% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 13 uur en 36 minuten arriveert op de luchthaven in Melbourne. Dit is inclusief mogelijke vertraging.
Vlucht LH8920 heeft 1 uur en 34 minuten vertraging.
LH8920 is een codeshared vlucht met UA60 uitgevoerd door United Airlines. Dit houdt in dat beide vluchtnummers dezelfde vlucht vertegenwoordigen.De geschatte vluchtduur van San Francisco (San Francisco International Airport) naar Melbourne (Melbourne Airport) is 15 uur en 3 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van San Francisco naar Melbourne is hemelsbreed 12652 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Lufthansa. De terminal waar vlucht LH8920 van vertrekt is INTL. De gate is G8. De terminal waar vlucht LH8920 aankomt uit Melbourne is 2. De gate is 14. Naast vlucht LH8920 vliegen er nog meer vluchten van San Francisco naar Melbourne. Dit zijn vlucht LX3086, UA116, UA60 en VA8002.
Vliegschaamte?
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 3766 kilogram per persoon. Dit is 41.84 procent van de gemiddelde CO2 uitstoot per persoon in Nederland. Wil je de uitstoot compenseren? Dit kan bijvoorbeeld via Trees for All. Het reduceren van de uitstoot kan door te kiezen voor een kortere vliegreis of een ander vervoersmiddel zoals de auto of trein.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht