Vlucht MH5787

Vlucht MH5787 uitgevoerd door Malaysia Airlines is onderweg
Vertrokken van Palembang-Sumatra Island
Indonesiƫ - Sultan Mahmud Badaruddin II Airport
Vertrokken: 09:33 09:30
De vlucht heeft inmiddels 27% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 55 minuten arriveert op de luchthaven in Jakarta. Dit is inclusief mogelijke vertraging.
MH5787 is een codeshared vlucht met GA107 uitgevoerd door Garuda. Dit houdt in dat beide vluchtnummers dezelfde vlucht vertegenwoordigen.De geschatte vluchtduur van Palembang-Sumatra Island (Sultan Mahmud Badaruddin II Airport) naar Jakarta (Soekarno-Hatta International Airport) is 59 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Palembang-Sumatra Island naar Jakarta is hemelsbreed 419 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Malaysia Airlines. Op Soekarno-Hatta International Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht MH5787. De terminal waar vlucht MH5787 aankomt uit Jakarta is 3. Naast vlucht MH5787 vliegen er nog meer vluchten van Palembang-Sumatra Island naar Jakarta. Dit zijn onder andere vlucht GA101, GA1014, GA107, GA109, GA1094, GA111, GA1114 en GA113.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 125 kilogram per persoon. Dit is 1.39 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht