Vlucht ZH687

Vlucht ZH687 uitgevoerd door Shenzhen Airlines is onderweg
De vlucht heeft inmiddels 73% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 41 minuten arriveert op de luchthaven in Izumisano. Dit is inclusief mogelijke vertraging.
De geschatte vluchtduur van Nanjing (Nanjing Lukou International Airport) naar Izumisano (Kansai International Airport) is 2 uur en 50 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Nanjing naar Izumisano is hemelsbreed 1553 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Shenzhen Airlines. De terminal waar vlucht ZH687 van vertrekt is 2. De terminal waar vlucht ZH687 aankomt uit Izumisano is 1. De gate is 31. Naast vlucht ZH687 vliegen er nog meer vluchten van Nanjing naar Izumisano. Dit zijn onder andere vlucht CA3681, CA3847, CA3881, HO1611, HO1613, HO1617, MU3559 en MU3955.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 462 kilogram per persoon. Dit is 5.14 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht