Vlucht CA3216

Vlucht CA3216 uitgevoerd door Air China is onderweg
De vlucht heeft inmiddels 17% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 3 uur en 4 minuten arriveert op de luchthaven in Shanghai. Dit is inclusief mogelijke vertraging.
CA3216 is een codeshared vlucht met HO1038 uitgevoerd door Juneyao Airlines. Dit houdt in dat beide vluchtnummers dezelfde vlucht vertegenwoordigen.De geschatte vluchtduur van Jinghong (Xishuangbanna Gasa Airport) naar Shanghai (Shanghai Pudong International Airport) is 3 uur en 45 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Jinghong naar Shanghai is hemelsbreed 2322 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Air China. Op Shanghai Pudong International Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht CA3216. Naast vlucht CA3216 vliegen er nog meer vluchten van Jinghong naar Shanghai. Dit zijn onder andere vlucht 3U5263, 3U5410, 9C6450, 9C7606, CA3206, CA3208, CA3218 en HO1034.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 691 kilogram per persoon. Dit is 7.68 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht