Vlucht 6E7104

Vlucht 6E7104 uitgevoerd door IndiGo is gepland
De geschatte vluchtduur van Hyderabad (Rajiv Gandhi International Airport) naar Jagdalpur (Jagdalpur Airport) is 30 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Hyderabad naar Jagdalpur is hemelsbreed 433 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door IndiGo. Naast vlucht 6E7104 vliegt er nog een vlucht van Hyderabad naar Jagdalpur. Dit is vlucht 9I885.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 129 kilogram per persoon. Dit is 1.43 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht