Vlucht LA3468

Vlucht LA3468 uitgevoerd door LATAM Airlines Chile is onderweg

Vertrokken van Fortaleza
Brazilië - Pinto Martins - Fortaleza International Airport

Vertrokken: 15:53 16:00

Aankomst op São Paulo
Brazilië - Congonhas-Sao Paulo Airport

Aankomst: 19:40

De vlucht heeft inmiddels 19% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 3 uur arriveert op de luchthaven in São Paulo. Dit is inclusief mogelijke vertraging.


LA3468 is een codeshared vlucht met JJ3468 uitgevoerd door LATAM Airlines Brasil. Dit houdt in dat beide vluchtnummers dezelfde vlucht vertegenwoordigen.

De geschatte vluchtduur van Fortaleza (Pinto Martins - Fortaleza International Airport) naar São Paulo (Congonhas-Sao Paulo Airport) is 3 uur en 49 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Fortaleza naar São Paulo is hemelsbreed 2373 kilometer.

De vlucht wordt uitgevoerd door LATAM Airlines Chile. De terminal waar vlucht LA3468 van vertrekt is 1. De gate is 8. Op Congonhas-Sao Paulo Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht LA3468. Naast vlucht LA3468 vliegen er nog meer vluchten van Fortaleza naar São Paulo. Dit zijn onder andere vlucht AD2403, AD2472, AD2482, AD9126, G31205, G31307, G31333 en G31359.

De vluchtinformatie van LA3468 is met de grootste zorg en nauwkeurigheid samengesteld. Desondanks kunnen er geen garanties gegeven worden met betrekking tot de volledigheid en juistheid van de informatie.
To top