Vlucht TC212

Vlucht TC212 uitgevoerd door Air Tanzania is gepland
De geschatte vluchtduur van Dar es Salaam (Julius Nyerere International Airport) naar Harare (Robert Gabriel Mugabe International Airport) is 2 uur en 47 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Dar es Salaam naar Harare is hemelsbreed 1511 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Air Tanzania. De terminal waar vlucht TC212 van vertrekt is 3. Op Robert Gabriel Mugabe International Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht TC212. Naast vlucht TC212 vliegen er nog meer vluchten van Dar es Salaam naar Harare. Dit zijn vlucht Q48911, TC2212, TC226 en UM439.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 450 kilogram per persoon. Dit is 5 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht