Vlucht 5J5108

Vlucht 5J5108 uitgevoerd door cebu pacific is onderweg

Vertrokken van Lapu-Lapu City
Filippijnen - Mactan-Cebu International Airport

Vertrokken: 02:30 02:25

Aankomst op Izumisano
Japan - Kansai International Airport

Aankomst: 07:55

De vlucht heeft inmiddels 17% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 3 uur en 46 minuten arriveert op de luchthaven in Izumisano. Dit is inclusief mogelijke vertraging.


De geschatte vluchtduur van Lapu-Lapu City (Mactan-Cebu International Airport) naar Izumisano (Kansai International Airport) is 3 uur en 28 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Lapu-Lapu City naar Izumisano is hemelsbreed 2916 kilometer.

De vlucht wordt uitgevoerd door Cebu Pacific. De terminal waar vlucht 5J5108 van vertrekt is 2. De terminal waar vlucht 5J5108 aankomt uit Izumisano is 1. Naast vlucht 5J5108 vliegen er nog meer vluchten van Lapu-Lapu City naar Izumisano. Dit zijn vlucht NH5318 en PR410.

De vluchtinformatie van 5J5108 is met de grootste zorg en nauwkeurigheid samengesteld. Desondanks kunnen er geen garanties gegeven worden met betrekking tot de volledigheid en juistheid van de informatie.
To top