Vlucht TG930

Vlucht TG930 uitgevoerd door Thai Airways International is geland
Vlucht TG930 heeft 36 minuten vertraging.
De geschatte vluchtduur van Bangkok (Suvarnabhumi Airport) naar Parijs (Paris Charles de Gaulle Airport) is 11 uur en 14 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Bangkok naar Parijs is hemelsbreed 9447 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door Thai Airways International. Op Paris Charles de Gaulle Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht TG930. De terminal waar vlucht TG930 aankomt uit Parijs is 1. Naast vlucht TG930 vliegen er nog meer vluchten van Bangkok naar Parijs. Dit zijn onder andere vlucht AF153, AF165, AF169, AF195, AF199, AF253, AF6729 en KL2041.
Vliegschaamte?
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 2812 kilogram per persoon. Dit is 31.24 procent van de gemiddelde CO2 uitstoot per persoon in Nederland. Wil je de uitstoot compenseren? Dit kan bijvoorbeeld via Trees for All. Het reduceren van de uitstoot kan door te kiezen voor een kortere vliegreis of een ander vervoersmiddel zoals de auto of trein.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht