Vlucht XQ256

Vlucht XQ256 uitgevoerd door SunExpress is geland
Vlucht XQ256 heeft 15 minuten vertraging.
De geschatte vluchtduur van Antalya (Antalya Airport) naar Münster (Muenster Osnabrueck International Airport) is 3 uur en 56 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Antalya naar Münster is hemelsbreed 2475 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door SunExpress. De terminal waar vlucht XQ256 van vertrekt is 1. Op Muenster Osnabrueck International Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht XQ256. Naast vlucht XQ256 vliegen er nog meer vluchten van Antalya naar Münster. Dit zijn onder andere vlucht PC5073, PC5823, XC2707, XC5707, XC6707, XQ250, XQ252 en XQ254.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 737 kilogram per persoon. Dit is 8.19 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht