Vlucht 6E1417

Vlucht 6E1417 uitgevoerd door IndiGo is gepland
Vertrekt van Abu Dhabi
Verenigde Arabische Emiraten - Abu Dhabi International Airport
Vertrekt: 09:05
De geschatte vluchtduur van Abu Dhabi (Abu Dhabi International Airport) naar Chandigarh (Chandigarh Airport) is 3 uur en 43 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Abu Dhabi naar Chandigarh is hemelsbreed 2286 kilometer. De vlucht wordt uitgevoerd door IndiGo. De terminal waar vlucht 6E1417 van vertrekt is TA. De gate is D48. Op Chandigarh Airport zijn de terminal, gate en baggageband onbekend van vlucht 6E1417.
CO2 uitstoot van deze vlucht
Deze vlucht heeft een CO2 uitstoot van ongeveer 680 kilogram per persoon. Dit is 7.56 procent van wat iemand in Nederland gemiddeld uitstoot per jaar.
Er zijn momenteel geen historische vluchtgegevens beschikbaar. Houd deze pagina goed in te gaten voor updates over deze vlucht