Vlucht MS8090

Vlucht MS8090 uitgevoerd door Egyptair is onderweg

Vertrokken van Abu Dhabi
Verenigde Arabische Emiraten - Abu Dhabi International Airport

Vertrokken: 21:48 21:45

Aankomst op Denpasar-Bali Island
Indonesiƫ - Ngurah Rai International Airport

Aankomst: 11:25

De vlucht heeft inmiddels 58% van de route afgelegd. Verwacht wordt dat de vlucht over 4 uur en 9 minuten arriveert op de luchthaven in Denpasar-Bali Island. Dit is inclusief mogelijke vertraging.


MS8090 is een codeshared vlucht met EY476 uitgevoerd door Etihad. Dit houdt in dat beide vluchtnummers dezelfde vlucht vertegenwoordigen.

De geschatte vluchtduur van Abu Dhabi (Abu Dhabi International Airport) naar Denpasar-Bali Island (Ngurah Rai International Airport) is 9 uur en 57 minuten. De vluchtduur is afhankelijk van verschillende factoren zoals de weersomstandigheden en het type vliegtuig. De afstand van Abu Dhabi naar Denpasar-Bali Island is hemelsbreed 7524 kilometer.

De vlucht wordt uitgevoerd door Egyptair. De terminal waar vlucht MS8090 van vertrekt is A. De gate is D48. De terminal waar vlucht MS8090 aankomt uit Denpasar-Bali Island is I. Naast vlucht MS8090 vliegen er nog meer vluchten van Abu Dhabi naar Denpasar-Bali Island. Dit zijn vlucht AF4334, EY476 en GA9672.

De vluchtinformatie van MS8090 is met de grootste zorg en nauwkeurigheid samengesteld. Desondanks kunnen er geen garanties gegeven worden met betrekking tot de volledigheid en juistheid van de informatie.
To top